STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

Wydarzenia

Informacje Ogólne

Nasz patron

Klasy

Przyjaciel Szkoły

Program Wychowawczy

X-lecie Opolskiej "Siódemki"

Kontakt

SUKCESY

Osiągnięcia

Nasze Orły
Laureaci i Finaliści PG7
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2010/2011
Prymus Opolszczyzny
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
KADRA

Rada Pedagogiczna

DZIAŁANIA

Zajęcia Pozalekcyjne

Współpraca z zagranicą

Projekty

Samorząd Szkolny
Złote Klucze
Bal Karnawałowy
DLA UCZNIÓW

Plan lekcji

Zastępstwa
Zajęcia wyrównawcze
Pomoce edukacyjne dla uczniów
DLA RODZICÓW
Współpraca z Rodzicami
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
Wykaz podręczników w roku szkolnym 2011/2012
DLA NAUCZYCIELI
Plan lekcji
Plan dyżurów
DOKUMENTY
WZO PG 7
Statut PG 7
Gimnazjalny strój uczniowski
Stypendium dla uczniów
Duplikat legitymacji
Duplikat świadectwa



 

 

RADA PEDAGOGICZNA

 



 

nauczyciele2.jpg (52754 bytes)


 

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Małgorzata Szafors

Z-CA DYREKTORA : mgr Małgorzata Cisakowska

PEDAGOG : mgr Małgorzata Talarczyk

PSYCHOLOG : mgr Robert Malkusz

DORADCA ZAWODOWY I PEDAGOG : mgr Agnieszka Ciepałek-Piec

 

 

 NAUCZYCIELE J. POLSKIEGO :

 

mgr Małgorzata Karbowiak - wychowawca kl. II B

mgr Anita Teuchman-Kandut - wychowawca kl. I D

mgr Marzanna Kicera - Bogucka

mgr Wojciech Kusek - wychowawca kl. III E

mgr Małgorzata Górka - wychowawca kl. I F

 

 

 NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO :

 

mgr Beata Czyszczoń - wychowawca kl. II D

mgr Jadwiga Konieczna

mgr Maria Bury - wychowawca kl.II A

mgr Urszula Wrona

mgr Mariola Bashir - wychowawca kl.II F

 

 

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO :

 

mgr Edyta Wiater

mgr Izabela Szczepańska

mgr Daniel Macioł

 

 

NAUCZYCIEL JĘZYKA FRANCUSKIEGO :

 

mgr Regina Chojna
mgr Wiesława Krzysków-Kurzyna

 

 

NAUCZYCIELE HISTORII :

 

mgr Małgorzata Szafors

mgr Dariusz Gołębiowski - wychowawca kl. III F

mgr Wojciech Knosala - wychowawca kl. I B

 

 

NAUCZYCIELE MATEMATYKI :

 

mgr Stanisława Namysło

mgr Ewa Kopińska - Czerkawska - wychowawca kl. III A

mgr Joanna Stasch

mgr Małgorzata Cisakowska

mgr Ewa Kucharska

mgr Halina Włodarczyk-Porzucek - wychowawca kl. III B

mgr Bogusława Bielec

 

 

NAUCZYCIELE INFORMATYKI:

 

mgr Ewa Kucharska

mgr Jacek Jasiński

mgr Maciej Grygiel

mgr Grzegorz Labisz

 

 

NAUCZYCIELE FIZYKI  :

 

 

mgr Roman Kisiel - wychowawca kl. III C

mgr Bartosz Wiertelak

 

 

 

NAUCZYCIELE CHEMII  :

 

 

mgr Krystyna Piwińska - wychowawca kl. II E

mgr Roman Kisiel - wychowawca kl. III C

mgr Bożena Nawrocka - Sapich - wychowawca kl. II C

 

 

NAUCZYCIELE PLASTYKI I MUZYKI  :

 

 

mgr Elżbieta Misztal - wychowawca kl. III D

 

 

NAUCZYCIELE ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH  :

 

 

mgr Elżbieta Misztal - wychowawca kl. III D
mgr Anita Teuchman-Kandut - wychowawca kl. I D

 

 

NAUCZYCIELE TECHNIKI  :

 

 

mgr Jacek Jasiński

mgr Grzegorz Labisz

 

 

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE :

 

 

mgr Rafał Łężny

 

 

NAUCZYCIELE BIOLOGII  :

 

 

mgr Bożena Nawrocka - Sapich - wychowawca kl. II C

mgr Katarzyna Mróz - wychowawca kl. I C

 

 

 

 NAUCZYCIEL GEOGRAFII  :

 

 

mgr Danuta Lech - wychowawca kl. I E

 

 

NAUCZYCIELE RELIGII  :

 

 

mgr Magdalena Wąsacz - opiekun Samorządu Szkolnego

ksiądz Zygmunt Nagel

 

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO  :

 

mgr Dorota Szczepanik - wychowawca kl. I A

mgr Joanna Kot - Bryła

mgr Dariusz Żerdecki

mgr Bogdan Wiater

mgr Paweł Franek

mgr Justyna Drążek

 

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA  :

 

mgr Dariusz Gołębiowski

 

 

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI  :

 

mgr Daniela Zbyszewska

mgr Ewa Regeńczuk

 



 

grafika_szkoly.jpg

FORUM UCZNIOWSKIE NASZEJ SZKOŁY

SZKOLNA GAZETKA "KLEKS"

 

SZKOLNA TELEWIZJA