STRONA GŁÓWNA

SZKOŁA

Wydarzenia

Informacje Ogólne

Nasz patron

Klasy

Przyjaciel Szkoły

Program Wychowawczy

X-lecie Opolskiej "Siódemki"

Kontakt

R E K R U T A C J A

SUKCESY

Osiągnięcia

Stypendium

Nasze Orły
Laureaci i Finaliści PG7
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2011/2012
Prymus Opolszczyzny
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
KADRA

Rada Pedagogiczna

DZIAŁANIA

Zajęcia Pozalekcyjne

Współpraca z zagranicą

Projekty

Samorząd Szkolny
Złote Klucze
Bal Karnawałowy
DLA UCZNIÓW

Plan lekcji

Zastępstwa
Zajęcia wyrównawcze
Pomoce edukacyjne dla uczniów
DLA RODZICÓW
Współpraca z Rodzicami
Rekrutacja
Warunki ubezpieczenia
Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w PG7
Wykaz podręczników w roku szkolnym 2012/2013
DLA NAUCZYCIELI
Plan lekcji
Plan dyżurów
Arkusze obserwacji
Sprawozdanie z pracy nauczyciela
Sprawozdanie z działań wychowawczych
Sprawozdanie lidera zespołu przedmiotowego
Sprawozdanie z działań profilaktycznych
Sprawozdanie z realizacji godzin
z art. 42 KN
Karta wycieczki
DOKUMENTY
Regulaminy
Ewaluacja wewnetrzna
Duplikat legitymacji
Duplikat świadectwa
Karta motorowerowa



 

 

OPOLSKIE ORŁY PG 7

 



 

 

     W każdym roku szkolnym zostają przyznawane uczniom opolskich szkół zaszczytne tytuły "Opolskich Orłów". Otrzymują je  najzdolniejsi uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych miasta Opola - laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, przeglądów i turniejów wiedzy, artystycznych i sprawnościowych, a także zawodów sportowych w randze mistrzostw Polski. Jednym słowem wszyscy ci, którzy poprzez swe osiągnięcia promują nasze miasto w kraju i za granicą.

 

 

 

     Zaszczytne wyróżnienia przyznaje wybitnym uczniom Prezydent Miasta Opola, a podziękowania - ich nauczycielom i Rodzicom. Młode „Opolskie Orły” z dumą promują swoje szkoły i rodzinne miasto.

 

     Dotychczas zaszczytnym tytułem "OPOLSKIEGO ORŁA" uhonorowani zostali następujący uczniowie naszej szkoły - PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 7 IM. GEN. WŁ. ANDERSA W OPOLU:

 

ROK SZKOLNY 2012/2013


Jakub Bogucki – kl. II E


Weronika Detyna – kl. III F


Katarzyna Hetmańczyk – kl. III F


Estera Horodyska – kl. III E


Stanisław Jesionek – kl. II A


Michał Kopka – kl. III C


Anna Mieszczak – kl. III F


Wiktor Miller – kl. III A


Edyta Naworska – kl. III F


Maciej Nielski – kl. II F


Grzegorz Smak – kl. II E


Aleksandra Zasańska – kl. III F



ROK SZKOLNY 2011/2012

ADAM ARGIER

 


 

KATARZYNA BEKER

 


 

 

MARTA CZERWIŃSKA

 


 

 

RAFAŁ JASTRZĘBSKI



 

 

KAROLINA KALETA



 

 

MARTA KOCHANOWSKA



 

 

MICHAŁ KOPKA



 

 

EDYTA NAWORSKA



 

 

JOANNA ROSICKA



 

 

ZUZANNA TOMASZEK



 

 

BEATA WŁODARCZYK

 

 

 

STANISŁAW JESIONEK



 



 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

SZYMON SZPYTKO

 

 

KATARZYNA DEMBIŃSKA

 

 

DOMINIKA RYKAŁA

 

 

KATARZYNA BEKER

 

 

MATEUSZ NOWICKI

 

 

MICHAŁ LITWINIEC

 

 

AGNIESZKA GONTAREK

 

 

KATARZYNA SACAŁA

 

 

MARTA CZERWIŃSKA

 

 

MATEUSZ ROSICKI

 

 

MICHAŁ KOPKA

 

 

ANETA WILCZYŃSKA

 

 

KATARZYNA NOCOŃ

 

 

 



 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

DOMINIKA RYKAŁA

 

 

ALEKSANDRA NIEMCZYK

 

 

ALEKSANDRA MARTYNOWICZ

 

 

MARCEL PAWLETA

 

 

MATEUSZ NOWICKI

 

 

 



 

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

MAREK MIKA

 

 

ŁUKASZ OLSZANOWSKI

 

 

AGNIESZKA MATYSZCZAK

 

 

MAŁGORZATA KASZCZYSZYN

 

 

JUSTYNA ZIĘBA

 

 

MARCEL PAWLETA

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

DAMIAN SZCZEPANIAK

 

 

ZUZANNA SŁOTA

 

 

MAŁGORZATA WYSPIAŃSKA

 

 

ANNA PODBURACZYŃSKA

 

 

BOLESŁAW KASZOWSKI

 

 

KAROLINA ADAMOWICZ

 

ALEKSANDRA HERMAN

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

JACEK OLCHAWA

 

 

MATEUSZ BIHUN

 

 

BARBARA TOKAR

 

DAMIAN SZCZEPANIAK

 

 

JAN LUDWIK

 

KATARZYNA MAŚLANKIEWICZ

 

ADRIANNA WACHUŁKA

 

 

JOANNA DZIĘCIELEWSKA

 

AGNIESZKA KOWNACKA

 

BARTŁOMIEJ KOZDRAŚ

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

JOANNA TYBURA

 

 

MATEUSZ BIHUN

 

 

DAMIAN SZCZEPANIAK

 

 

MACIEJ STACHURA

 

 

MICHAŁ WIŚNIEWSKI

 

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

PAULINA SZAFORS

 

 

KATARZYNA BOCZAR

 

WIKTOR BEKER

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

BARBARA KNAPIAK

 

 

WIKTOR BEKER

 

 

RAFAŁ MIŚTA

 

 

ZUZANNA CIPIRSKA

 

 

PAULINA SZAFORS

 


 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

WIKTOR BEKER

 

 

PAULINA SZAFORS

 

 

ALEKSANDRA SACHANBIŃSKA

 

 

BARTOSZ MAŚLANKIEWICZ

 

 

MAŁGORZATA PLUSKWA

 

 

MAŁGORZATA DRZAZGA

 

 

TOMASZ KIELAR

 

 

ELŻBIETA MARCZYK

 

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

WOJCIECH KORZENIEWSKI

 

 

PRZEMYSŁAW LISOWSKI

 

 

MICHAŁ ADAMCZYK

 

 

MICHAŁ GAŹDZIK

 

 

TOMASZ FALKOWSKI

 

 

 



 

 

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

 

MACIEJ KOSIELSKI

 

 

ALEKSANDER MOŻAJEW

 

 

MICHAŁ GAŹDZIK

 

 

PRZEMYSŁAW LISOWSKI

 

 



 

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

 

 

grafika_szkoly.jpg

FORUM UCZNIOWSKIE NASZEJ SZKOŁY

SZKOLNA GAZETKA "KLEKS"

 

SZKOLNA TELEWIZJA